Hakkımızda

2009 dan beri aktif doğalgaz ve mekanik işleri yapmaktayız. Devlet kurumlarının ısıtma soğutma bakım onarım mekanik tesisat işleri tarafımızca yapılmaktadır. Bünyemizde 2 adet makine mühendisi ve işinde yetkili ustalar bulunmaktadır.

Genel Kombi Servisi hizmetinin yanında  Merkezi sistem bakımı, Güneş enerjisi bakımı, Hidrafor bakımı, Brülör bakımı, Kazan bakımı, Klima bakımı, Sirkülasyon Pompa grubu bakımı, Yangın hidroforları bakımı gibi profesyonellik ve tecrübe isteyen alanlarda da profesyonel ekibimiz, teknolojik cihaz altyapımız, lojistik servis ağı ile Samsun ve tüm ilçelerinde  hizmet veren bir firmayız. 14 yılı aşkın süredir çalışmalarını sürdürürken sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve cihazlarımızı sürekli yenilemekteyiz.

Sizler de profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak için bizi 0 506 288 91 87 -0543 919 73 39  numaralı telefonumuzdan arayabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizi arayarak randevu talep edecektir. Mail yolu ile ulaşmak isterseniz dogamuhendisliksamsun@gmail.com adresine mail atabilir , Samsun İlk Adım'da  bulunan merkez ofisimizi dilediğiniz gün ve saatte ziyaret edebilirsiniz.

Şunun resmi: Gizem KAMAKGÜN - Haydar Gökhan ÇAKIR
Firma Genel Yetkilisi

Gizem KAMAKGÜN - Haydar Gökhan ÇAKIR

Sizlere en iyi hizmeti vermek için her gün çalışıyoruz.